Kannelde ja kandletarvikute müük, rent ja ost

Tihti soovitakse osta endale kannelt või müüa oma kasutult seisvat kannelt. Siia on võimalik lisada (esmajoones Tallinnas Klaverivabrikus toodetud) kandle või kandle tarvikute (kandlekohver, kandlekast, kandlekott, kandlekeeled, häälestusvõti jne) müügikuulutus. Küsi julgelt lisa kirjutades simmaniduo@gmail.com  

Minu missioon on, et igaüks saaks kuulda kandlemuusikat ja olen huvitatud, et kandled satuvad nende inimeste kätte, kellel on soov mängida!
Allpool müüdavad Klaverivabriku kandled on renoveeritud ja hooldatud. Võimalik on valida erinevate kannelde vahel, sest iga kandle kõla ja välimus on erinevad. Rahvakanneldel on võimalik valida nii jalgadeta kui jalgadega kandleid. 

Võimalik on osta ka arvega tasudes pangaülekandega. Laenu ja liisingu võimalus. Võimalus tasuda osa summast oma katkise ja mittevajaliku Klaverivabriku kandlega.
Müün kandle, müüa kannel, rahvakannel, akordkannel, duurkannel, kromaatiline kannel


1. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. 2. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel jalgadega. Komplektis kandle jalad (3 tk). Garantii. 
4. Müüa heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud Tallinna Klaverivabriku akordkannel (duurkannel). Võimalik soodsalt juurde osta kandlejalg (vt allpool).ja kohver.5. 5duuriga (5 akordiga) 55keelega Klaverivabriku (või Klaverivabriku kandle väga täpne koopia) poolkromaatiline rahvakannel (renoveeritud) jalgadega (komplektis kandle jalad, 3 tk) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. 


6. 5duuriga 55keelega Klaverivabriku poolkromaatiline rahvakannel (ilma jalgadeta) (renoveeritud) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii. 7. SOODNE ja unikaalne topelkeeltega G-duuris 3 duuriga rahvakannel (valmistatud: kandlemeister Aleksander Niitoja, Otepää, 2.04.1972) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel on hooldatud ja häälestatud. Hind 390 eur

8. Müüa heas korras, KROOMITUD VIRBLITEGA, ilus, hooldatud ja häälestatud 3 duuriga 42keelega Klaverivabriku rahvakannel. Garantii. 


9.  Müüa 3 duuriga 42keelega ELEKTRIKANNEL (Klaverivabriku rahvakandle koopia, millele on lisatud helipea). Tehtud ja varem remonditud teadmata kandlemeistri poolt. Kõlakast tugev, lõhedeta. Hooldusel on püütud säilitada kandle esialgne välimus. Häälestatud. Garantii. Hind 777 eur. Võite teha oma hinnapakkumise.10. Tallinna Klaverivabriku kromaatiline kannel (jalgadega) ootab mängijat, kes mängiks ja kannelt ilusti hoiaks. Kannel heas korras, ilus, hooldatud ja häälestatud. Garantii.11. Müüa ka üksikuid uusi ja kasutamata heas korras Klaverivabriku rahvakandleid.Müüa kandletarvikud ja lisad (Võimalik osta ka arvega tasudes pangaülekandega)


1. Müüa kandlevõti (Klaverivabriku kandle häälestusvõti, klaverivõti), virblile ca 6,5 ja 5 mm. 

2. Müüa väikekandle võti (väikekandle häälestusvõti, klaverivõti), virblile ca 4x4 mm või läbimõõt ca 4,9 mm. 

3. Müüa kasutatud kandlekohver (pillikohver, kandlekast) Klaverivabriku rahvakandle hoidmiseks

4. Müüa uus kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku rahvakandlele, rahvakandle kohver, rahvakandle kast

5. Müüa kasutatud kandlekohver (kandlekast) Klaverivabriku duurkandlele (akordkandlele). Klaverivabriku duurkannel kohvrisse! Erinevad kujundused ja tüübid. 
akordkandle kast duurkandle kast

5A. Müüa kasutatud kott Klaverivabriku akordkandlele (duurkandlele), lukk, käepida


6. Virbel (virblid, häälestuspulk, häälestuspulgad), läbimõõt 5,5 mm, 6,7 mm või 6,9-7 mm7. Kromaatiline häälestaja (kandle häälestaja, klaveri häälestaja, digital tuner)


8.  Kandle jalg, kandlejalg, kandle alus kokkukäiv, ideaalne Klaverivabriku akordkandlele, duurkandlele
10. Kandlekeeled, erineva läbimõõduga vahemikus 0,3 - 1,0 mm (samm 0,05 mm) ja mähitud keeled. Keeled kandlele valmistatakse eritellimusena ostja soovidest ja mõõtudest lähtuvalt. Ostusoovis palun kirjuta keele läbimõõt, pikkus ja kas tavaline või mähitud keel. 

11. Müüa kandlekeele traati (klaveri keel, pianiino keel, keeletraat) erineva läbimõõduga vahemikus 0,3 - 1,0 mm (samm 0,05 mm). Saad ise teha keeled oma kandlele!

12 Helipea Klaverivabriku kandlele. pikkus 450 mm, laius 25 mm ja paksus 7 mmKandle rent, kannelde rentimine, rendile anda kannel

1. Annan rendile Tallinna Klaverivabriku kolmeduuriga rahvakandle. Lisaks tasuta kandleõppevideod Kandlemees Sander Kandlekool


Ostan kandle, kandle ost, osta kannel
1. Ostan Tallinna Klaverivabriku kandle (võib olla ka katkine, remontivajav või varuosadeks sobiv). Uue kandle ostul võimalus tasuda osa summast oma katkise ja mittevajaliku kandlega. Palun saata pildid ja hinnasoov simmaniduo@gmail.com

esilehele


Sale of zither and zither accessories

Verkauf von zither

Kanteli ja tarvikkeiden myynti